ניהול קמפיינים

ניהול קמפיינים

אלפי אנשים ביום מחפשים את השירות שלך, רובם יעשו זאת באמצעות רשת החיפוש בגוגל.

גוגל אדוורדס היא הדרך של העסק שלך להשיג חשיפה אפקטיבית ומידית לבית העסק ולשירותים אותם אתה מספק. בניית קמפיין בגוגל אדוורדס מאפשר לך להופיע בראש תוצאות החיפוש בגוגל ולשלם רק על פי כמות הקליקים שהיו למודעות שלך.

מנהלי הקמפיינים במוזום הם מוסמכי פרסום של גוגל והם מומחים בבניית קמפיינים שיווקיים כך שאתה יכול להיות רגוע, אתה בידיים טובות. הצוות שלנו מתמחה בבניית קמפיינים ביעילות רבה כדי למקסם את תקציב השיווק שלך עד תום. הצוות שלנו ידאג להגדיל את כמות הפניות לאתר שלך, ישפר את היחס לכל המרה, יגדיל את הלקוחות החוזרים ויקטין בצורה משמעותית את העלות על כל המרה.

PPC - קידום ממומן בגוגל

גוגל אדוורדס היא הדרך להשיג חשיפה אפקטיבית ומידית לבית העסק ולשירותים אותם אתה מספק. בניית קמפיין בגוגל אדוורדס מאפשר לך להופיע בראש תוצאות החיפוש בגוגל ולשלם רק על פי הכמות קליקים שהיו למודעות שלך.

קידום אורגני בגוגל

גוגל הינו ערוץ השיווק החשוב ביותר והפופולרי ביותר לקידום עסקים קטנים ובינוניים. הלקוחות המגיעים דרך רשת החיפוש בגוגל הם הלקוחות הפוטנציאלים האיכותיים ביותר ובעלי ההמרות הטובות ביותר לבתי עסק שלך.

קידום ממומן בפייסבוק

פייסבוק מהווה כיום את הרשת החברתית הגדולה בעולם, עם מעל ל-800 מיליון חשבונות פעילים בתדירות יומית. פלטפורמת השיווק בפייסבוק זולה ומאפשרת בצורה פשוטה יחסית, לפלח בצורה טובה קהל לקוחות פוטנציאלי.

שיווק תוכן באווטבריין וטאבולה

שיווק באינטרנט דרך קידום תוכן הינו אחד הדרכים היעילות לשווק את העסק שלך ולהופיע באתרים הכי גדולים בארץ כמו כלכליסט, הארץ, מאקו, דה מרקר. אנו נפיק עבורך קמפיין עם כתבה יחודית על בית העסק שלך כך שתוכל לייצר כמות גדולה של לידים בעלות נמוכה.

מעבודותינו

...הגיע הזמן לדבר

השאירו פרטים או צרו קשר 072-395-0666

Share on Facebook