זה הזמן למתג את העסק שלך!

הטבה מיוחדת למגיעים דרך האתר

עיצוב לוגו

לוגו מהווה את אחד מכלי המיתוג החשובים ביותר לכל עסק. לוגו הוא סממן זיהוי ייחודי המזוהה עם העסק שלך על מנת שלקוחותיך ידעו לזהותך מול שאר המתחרים.

לוגו צריך להעביר ללקוחותיך אינפורמציה רבה כגון מהו סוג העסק, בידולו, מיהו קהל היעד וכו'. כל זאת בצורה פשוטה, מקורית וחדשנית.

אנו במוזום דואגים שכל לוגו יעוצב תוך דגש למספר פרמטרים שביחד יצרו עבורך לוגו יחודי, מקורי, יצירתי וחדשני.

איך אנחנו מעצבים לוגו

חדשנות ויוקרתיות

לוגו הינו אחד מהאלמנטים
השיווקים ועל כן עליו לשדר
חדשנות ויוקרתיות

צבעים

צבעים משדרים ומשפיעים, משום
כך חשוב לבחור את הצבעים ללוגו
בקפידה, תוך מתן דגש לצבעים
המתאימים לאופי העסק

רעיון חדשני ויצירתי

ביטוי העסק באמצעות שילוב רעיון
חדשני וייחודי ביצירת לוגו. וכמו שאנו
במוזום נוהגים לומר "לוגו אחד שווה
אלף מילים"

בידול

הלוגו משמש כתביעת אצבע
ייחודית לעסק שלך ומייצג את
הבידול שלו

מעבודתינו

למה אנחנו?

מהירות ביצוע

אצלנו במוזום אנו דואגים שכל
עבודה המתקבלת תבוצע במהירות
המרבית ובאיכות הגבוהה ביותר

וותק וניסיון

8 שנים של ניסיון והכרת התחום לעומקו,
שמים אותנו בחוד החנית בתחום העיצוב ובניית
האתרים. כמו שאומרים אין חכם כבעל ניסיון

חדשנות

צוות האפיון והעיצוב שלנו מאפשר
לנו להמציא את עצמנו מחדש בכל פרויקט
ולספק תוצאה חדשנית ויצירתית בכל פעם מחדש

שירות אישי ומהיר

אצלנו במוזום שירות הוא ערך עליון ,
אנו דואגים לתת את השירות הטוב
והמקצועי ביותר . מלווים אותך יד ביד
לאורך כל התהליך עד לתוצאה סופית מושלמת

אמינות

אנחנו במוזום עובדים מתוך תשוקה
ענקית לתחום הדיגיטל ומתוך מחוייבות
להצלחה של לקוחותינו, בסופו של יום
ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו.

חדשנות

כל פרויקט נעשה בעיצוב יחודי ובהתאם לאפיון
תחום בית העסק. אין אצלנו עבודה עם תבניות
ואין אצלינו שימוש חוזר באלמנטים. כל פרויקט
הוא יחודי ומיוצר במיוחד בשבילך!

קצת עלינו

סטודיו מוזום הוקם בשנת 2010 מתוך אהבה ומשיכה לעולם הדיגיטלי.
כיום הסטודיו מונה כ-14 עובדים תותחים הנמצאים כאן כדי להגשים כל
חזון. הסטודיו שלנו מחולק לארבע מחלקות: עיצוב גרפי, תכנות, אפיון חווית משתמש וניהול קמפיינים.

אנחנו במוזום עובדים מתוך תשוקה ענקית לתחום הדיגיטלי ומתוך מחויבות להצלחה של לקוחותינו. בסופו של יום ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו.

אנו דואגים שכל פרויקט היוצא מהסטודיו יהיה ייחודי, מהפכני ויגדיל משמעותית את הכמות הלקוחות של בית העסק שלך. במוזום אנו מאמינים שלא רק חשוב להיות מקצועיים אלא גם לעמוד בלוחות זמנים, תקציב והכי חשוב לתת שירות מכל הלב.

סטודיו מוזום הוקם בשנת 2010 מתוך אהבה ומשיכה לעולם הדיגיטלי.
כיום הסטודיו מונה כ-14 עובדים תותחים הנמצאים כאן כדי להגשים כל
חזון. הסטודיו שלנו מחולק לארבע מחלקות: עיצוב גרפי, תכנות, אפיון חווית משתמש וניהול קמפיינים.

אנחנו במוזום עובדים מתוך תשוקה ענקית לתחום הדיגיטלי ומתוך מחויבות להצלחה של לקוחותינו. בסופו של יום ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו.

aboutpic2

זה הזמן למתג

זה הזמן למתג את העסק שלך מחדש!

את העסק שלך מחדש!

עיצוב דף נחיתה

עמוד נחיתה הינו אחד האלמנטים החשובים ביותר בכל קמפיין שיווקי בעולם הדיגיטל. עמוד נחיתה יכול להיות ייעודי לקמפיין או למוצר ספציפי שאותו אנו רוצים לקדם, אך הוא גם יכול להיות עמוד כללי המשמש כמיני אתר לבית העסק. עמוד נחיתה צריך להיות בנוי כמו סיכה ללב. אין כאן מקום לטעויות. מטרת הדף היא לייצר כמה שיותר פניות לבית העסק שלך בעלות הנמוכה ביותר. כדי לייצר כמות פניות מרובות ואיכותיות צריך לעמוד על כמה עקרונות חשובים. הדף צריך להיות חדשני, מזמין, מניע לפעולה ולא פחות חשוב הוא צריך להיות מותאם לעקרונות בית העסק שלך. כאשר בונים קמפיין שיווקי בדיגיטל ויוצרים פניות לעמוד נחיתה, לב הקמפיין הופך להיות העמוד עצמו. במקרה כזה כל טעות יכולה לעלות בזמן ובכסף. כאן במוזום יושבים אנשיי המקצוע המובילים בתחום כדי לבנות לך דף נחיתה ייעודי לצרכים של בית העסק שלך בהתחייבות.

קידום אתרים וניהול קמפיינים

אלפי אנשים ביום מחפשים את השירות שלך, רובם יעשו זאת באמצעות רשת החיפוש בגוגל.

גוגל אדוורדס היא הדרך של העסק שלך להשיג חשיפה אפקטיבית ומידית לבית העסק ולשירותים אותם אתה מספק. בניית קמפיין בגוגל אדוורדס מאפשר לך להופיע בראש תוצאות החיפוש בגוגל ולשלם רק על פי כמות הקליקים שהיו למודעות שלך.

מנהלי הקמפיינים במוזום הם מוסמכי פרסום של גוגל והם מומחים בבניית קמפיינים שיווקיים כך שאתה יכול להיות רגוע, אתה בידיים טובות. הצוות שלנו מתמחה בבניית קמפיינים ביעילות רבה כדי למקסם את תקציב השיווק שלך עד תום. הצוות שלנו ידאג להגדיל את כמות הפניות לאתר שלך, ישפר את היחס לכל המרה, יגדיל את הלקוחות החוזרים ויקטין בצורה משמעותית את העלות על כל המרה.

כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא הדרך החדשנית והמקורית להציג את עצמך ואת העסק שלך.

בעולם שכבר מזמן רובו הפך לדיגיטלי, כרטיס הביקור מקרטון הפך לאופנה חולפת. כיום ישנן דרכים יצירתיות ומקוריות יותר. אחת מהן באמצעות כרטיס ביקור דיגיטלי המהווה למעשה כמיני-סייט

אנחנו במוזום נבנה עבורך את הכרטיס הדיגיטלי המקורי והחדשני שישאיר את לקוחותיך ואת מכריך פעורי פה. אנו שמים דגש רב לעיצוב חדשני ומקורי המותאם לכל עסק לפי אופיו ולפי המסרים אותם אתה מעוניין להעביר

עיצוב ובניית אתרים

בעידן של ימינו אתר האינטרנט הוא הפנים שלך ברשת. הכל עובר דרך רשת החיפוש. אתר צריך להיות אינפורמטיבי אך גם מניע לפעולה כאחד  בכדי להגדיל את כמות ההמרות והפניות לבית העסק שלך. צוות המעצבים והמפתחים שלנו ידאג לקחת את החלום שלך שלב אחד קדימה וליצור לחברתך אתר שישקף את פעילות החברה ובו בעת יגדיל את כמות הפניות לעסק שלך.

אז מה משפיע על גולש לבחור דווקא בך? ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון כאשר מאפיינים עסק ומפתחים אתר מותאם. לכל פרט קטן ישנה השפעה על הגולש. חברתנו מתמחה בפיתוח ועיצוב אתרי אינטרנט כבר למעלה מ-8 שנים. צוות המעצבים והמפתחים שלנו עומד לרשותך על מנת להוציא לפועל את האתר שתמיד חלמת.

עיצוב ברושור

עיצוב ברושור הוא אמצעי פרסום רלוונטי ואפקטיבי כמעט לכל עסק. ישנם מספר שימושים אפשריים לברושור ולפלייר, ניתן להדפיס אותם אך גם ניתן להשתמש בהם כתמונה לפרסום במדיה הדיגיטלית. ברושור יכול להיות אינפורמטיבי וגם יכול להתאים למבצע נקודתי או לפרסום מוצר מסוים. במוזום מחלקת העיצוב תבנה כל סוג של ברושור על פי הצורך והעקרונות של בית העסק שלך. אנו נבנה ברושור המבטא את פעילות בית העסק שלך ונאפיין אותו כך שהוא יהיה ייחודי, חדשני וייפנה במדויק לקהל היעד שלך. במוזום אנו עתירי ניסיון בעיצוב של ברושורים ופליירים. עיצבנו עבור החברות המובילות במשק ואנחנו נשמח לעצב גם בשבילך. אשאר לנו פרטים וניתן לך את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר.

מיתוג עסקי

מיתוג עסקי הוא ביטוי הצבעים והצורות המזוהים עם העסק שלך המופיעים על גבי כל האלמנטים השיווקיים אליהם לקוחותיך נחשפים, כגון: שקיות, כוסות, חולצות, אריזות, ניירת משרדית וכו'. יש חשיבות לשמירת מוטיבים חוזרים המייצרים תחושה רציפה אצל לקוחותיך, אלא קשורים לרוב לצבעי הלוגו וצורתו. כך שבסופו של יום לקוחותיך יזכרו את העסק שלך ואת המאפיינים המזוהים איתו. דבר היוצר אצל הלקוח תחושת יוקרה, ביטחון ועוצמה.

מבין לקוחותינו

הגיע הזמן לדבר...

השאירו פרטים או צרו קשר 072-395-0666

פנייתך התקבלה בהצלחה,
נחזור אליך בהקדם